Treenerid

Ramid Niftalijev

Ramid Niftalijev sündis Tallinnas, 28. oktoobril 1981. aastal.

2000. aastal asutas ta Eesti esimese capoeira spordiklubi Berimba. Ühtlasi sai temast ka Eesti Capoeira Föderatsiooni asutaja, mille juht on tänaseni.

Ramid Niftalijevil omab vanemtreeneri kutsekvalifikatsiooni (EKR6), mille annab välja Eesti Olümpiakomitee. 2017. aastal sai ta noorsootöötaja – laagri juhataja kutsetunnistuse (6. tase).

Niftalijevil on laialdased kogemused laste ja noortega töötamisel. Ta korraldab spordi- ja meelelahutusüritusi, sh spordilaagreid.

Niftalijevi põhitegevuseks on õendus. 2004. aastal sai ta õe diplomi ning 2012. aastal läbis täiendavad intensiivmeditsiini kursused.

Ramid Niftalijev on:

  • Capoeira D- ja C-kategooria rahvusvaheline kohtunik
  • Eesti Capoeira Föderatsiooni juhatuse liige
  • Maailma Capoeira Föderatsiooni juhatuse liige ja asepresident

Nahid Aghazada

Nahid Aghazada sündis Aserbaidžaani lõunaosas, Länkärani linnas 15. juunil 1990. aastal.

Ta alustas capoeira õpetamisega 2003. aastal ning kolides pealinna Bakuusse jätkas capoeira treeningute läbi viimisega. Nahid omab instruktori litsentsi 2009. aastast. 2010. aastal valiti ta Aserbaidžaani Capoeira Föderatsiooni peainstruktoriks. 2011. aastast omab ta treeneri litsentsi. 2015. aastal ülendati ta Aserbaidžaani Capoeira Föderatsiooni peatreeneriks. 2017-2020 on Nahid Aghazada Aserbaidžaani Capoeira Föderatsiooni president.

Aserbaidžaani esimesel capoeira meistrivõistlustel 2007.aastal, kus ta alistas enam kui 20 vastast, saavutas Nahid 1. koha. Aastatel 2008, 2009, 2014, 2015 kaitses ta edukalt meistritiitlit.

  1. aastal sai ta 3. koha Maailma Capoeira Föderatsiooni korraldatud esimesel avatud capoeira turniiril ning 2. koha Türgi meistrivõistlustel.

Temal on kogemused Maailma Capoeira Föderatsiooni ja Aserbaidžaani Capoeira Föderatsiooni ürituste korraldamises.

  1. aastal oli ta capoeira teise maailmameistrivõistluste korralduskomitee liige ning saavutas võistlustel oma kategoorias 2. koha.
  2. aastal oli ta Eesti lahtiste meistrivõistluste korraldamisel vabatahtlikuks ning saavutas võistlustel oma kategoorias 1. Koha.
  3. aastal Nahid Aghazada on läbinud Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt korraldatud noortelaagri ja projektlaagri kasvataja-juhataja koolituse ning sai tõendi kätte.

Nahid Aghazada on:

  • Aserbaidžaani Vabariigi meistersportlane capoeiras
  • Capoeira D- ja C-kategooria rahvusvaheline kohtunik
  • Maailma Capoeira Föderatsiooni juhatuse liige